محل تبلیغات شما

داستان دو میز 

Tow Table Tops by Robi Walters1

ترجمه و گردآوری: ع.جلالی

Tow Table Tops by Robi Walters

دو روی میزی کولاژ شده، اثر روبی ویلیامز

اين ايده زماني شكل گرفت كه اولين بار تام كِريج(Tom kerrdig) را قبل از افتتاح رستوران جديدش ملاقات كردم . او سر آشپز معروفي است كه می خواست برای رستوران جديدش واقع در هتل كورينتيا ( The Corinthia Hotel) ایده هایی بیابد.به تام گفتم: به آثارم هميشه يك چاشني ويژه اضافه مي كنم». پرسيد چه چاشني؟ گفتم:عشق» و تام هم گفت:منم همينطور!»

تام را از مدتي پيش ميشناختم و مي خواستم چيزي براي فضاي رستورانش كار كنم كه هم شخصيت او را بازتاب بدهد و هم بخش جدايي ناپذيري از انرژي جاري در فضاي رستورانش باشد. من كولاژهايم را به كمك مواد دور ريختني و غير قابل استفاده بوجود مي آورم. چيزهايي كه ديگر قابل استفاده نيستند را تبديل به چيزهاي زيبايي مي كنم و ارزش ذاتي آنها را در نتیجه این فرآیند زنده مي كنم.

Tom Kerridge new restaurant

نمایی از میز در رستوران کریج  

زمانی كه من و تام راجع به كارهایمان و عشق به آنها حرف مي زديم، گفت كه تجربه غذا خوردن (چه تنهايي، چه با كساني كه دوستشان داريم، چه مهماني) امریست كه باعث بوجود آمدن خاطره مي شود. ادامه داد که، حتي صورت غذای بعضي از رستوران هايي كه آنجا غذا خورده را نگه ميدارد، شايد آدمهای زیادی هم مثل من همين عادت رو داشته باشند. اينجا بود كه ما تصميم گرفتيم تا از مردم و دوستان  بخواهيم اگر صورت غذایی دارند ميتوانند برای ما بفرستند تا از آنها براي ساختن آثاری مورد استفاده در رستوران جديد كِريج استفاده كنيم.

Tom Kerridge new restaurant

نمایی از میز در رستوران کریج 

گفتگوي ما تا جايي پيش رفت كه تام اين ايده را داد كه كولاژهاي من با استفاده از صورت غذاها به شكل دو رو ميزی ساخته شوند. با این ایده، مردم روي خاطرات غذا خوردن ديگران غذا مي خورند همزمانی كه خودشان خاطره اي جديد بوجود میاورند.

علاوه بر این دو قطعه، قطعه سوم رو براي خودم ساختم تا از مهمترين ديوار كارگاهم آويزون كنم.

30اکتبر 20

----------------------------------------------

1.رابی والترز(Robi Walters)؛ هنرمند انگلیسی متولد 1973

جعبه ماهیگیری "همه جا"

زیبایی پر از اشتباه مصاحبه با « گائتانو پش» Gaetano Pesce

داستان "یای سویی چيان" یا همان عیدی سال نو چینی

كه ,مي ,رستوران ,تام ,استفاده ,غذا ,در رستوران ,تا از ,میز در ,و تام ,از میز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها